APARTAMENT 2+1 ME QIRA, BULEVARDI ZHAN D’ARK

33,000ALL
Tirane, Tirana, Brryl
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet apartament 2+1 me qira. Ndodhet në Bulevardin Zhan D’ark, përballë Maternitetit të Ri.Sipërfaqja e brendshme është 70m2. Ndodhet në katin e 10 të në pallati të ri, me ashensor. Është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ka ballkon. Jepet i mobiluar. Ka ndriçim dhe ka sistem ngrohje/ftohje me kondicionim.

Çmimi: 33,000 Lekë

Adresë: Tirane
Qyteti:
Zona:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22692
Property Size: 70 m2
Dhoma: 3
Dhomat e gjumit: 2
Banjo: 1
Lloji I Strukturës: çelik
Nr I Kateve: 1
Pamja: Liqen
Pronësia: Freehold

Listime të ngjashme

krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, PRANE AMERIKAN 3

320 EURO
2
dhoma gjm.
1
banjo
78 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020
krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, FRESK

300 ALL
2
dhoma gjm.
1
banjo
82 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020
krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, ALI DEMI

300 EURO
2
dhoma gjm.
1
banjo
140 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, BULEVARDI ZHAN D’ARK

Telefon:
Email:suzana.bejd@gmail.com

Me kontakto

Hetim i Pronës

  • Kërkim i avancuar

    € 0 në € 100,000

    Karakteristika te tjera
  • Llogaritësi i Hipotekës

Krahaso