APARTAMENT 3+1 ME QIRA, QENDER

550EURO
Tirane, Tirana, Qender
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet apartament 3+1 me qira, me siperfaqe 125 m2.Ndodhet ne Qender te Rruga Sulejman Pasha. Organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi , 2 tualete.Apartamenti eshte teresisht i mobiluar si dhe cdo paisje shtepiake perfshire lavastovilien dhe 4 kondicionere. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor.

Cmimi: 550€

Adresë: Tirane
Qyteti:
Zona:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22684
Property Size: 125 m2
Dhoma: 4
Dhomat e gjumit: 3
Banjo: 2
Lloji I Strukturës: çelik
Nr I Kateve: 1
Pamja: Liqen
Pronësia: Freehold

Listime të ngjashme

krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, PRANE AMERIKAN 3

320 EURO
2
dhoma gjm.
1
banjo
78 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020
krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, FRESK

300 ALL
2
dhoma gjm.
1
banjo
82 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020
krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, ALI DEMI

300 EURO
2
dhoma gjm.
1
banjo
140 m2
sipërfaqja
urim-shehu
Mars 10, 2020

APARTAMENT 3+1 ME QIRA, QENDER

Telefon:
Email:suzana.bejd@gmail.com

Me kontakto

Hetim i Pronës

  • Kërkim i avancuar

    € 0 në € 100,000

    Karakteristika te tjera
  • Llogaritësi i Hipotekës

Krahaso