APARTAMENT ME QIRA 2+1+2, BLLOK

1.100 EUR
tirane, Tirana, Bllok
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 110m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor prane gardes ne zonen e Bllokut. Ambienti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon pritje, 1 ambient guzhine te vecuar, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me gjithcka bashkohore, me sistem ngrohje/ftohje, me sistem kapot, me sistem sigurie dhe me garazh personal.
Cmimi: 1.100EUR

Adresë: tirane
Qyteti:
Zona:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20716
Property Size: 110 m2
Dhoma: 3
Dhomat e gjumit: 2
Banjo: 2
Lloji I Strukturës: çelik
Nr I Kateve: 1
Pamja: Liqen
Pronësia: Freehold

Listime të ngjashme

krahaso

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, STADIUMI SELMAN STER...

€ 700
2
dhoma gjm.
1
banjo
mevlud-borici
Tetor 4, 2019
krahaso

APARTAMENT ME QIRA 3+1, RRUGA MUJO ULQINAKU

€ 1,000
3
dhoma gjm.
2
banjo
160 m2
sipërfaqja
mevlud-borici
Tetor 4, 2019
krahaso

APARTAMENT ME QIRA 3+1, RRUGA PJETER BOGDANI

650 EURO
3
dhoma gjm.
2
banjo
mevlud-borici
Tetor 2, 2019

Krahaso