APARTAMENT 2+1 ME QIRA, PROKURORIA E PERGJITHSHME

Tirana, , Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €450.00

Overview

 • Property Type
 • Apartment
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • 0
 • Lot Albania

Description

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 113 m², perball Prokurorise se Pergjithshme. Organizohet ne sallonin e ndenjes + kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.  Ndodhet ne katin 10 te nje pallati te ri me 2 ashensor. Ne gjendje shume te mire.

Çmimi: 450€

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirana
 • Zip/Postal Code 1001-1028
 • Country Albania

Details

Updated on July 25, 2020 at 11:32 am
 • Price: €450.00
 • Property Size: 113 m²
 • Land Area: 0 Albania
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
 • Property Tax
 • Home Insurance
 • PMI
$
$
%
$
$
$

Schedule a Tour

Your information

By submitting this form I agree to Terms of Use

What's Nearby?

Please supply your API key Click Here

Contact Information

View Listings
Urim Shehu
 • Urim Shehu

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, FUSHA AVIACIONIT

 • €83,000.00
Tirana, , Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 96
 • Apartment
Details
1 year ago

Compare listings

Compare
Urim Shehu
 • Urim Shehu